Oznakowania drogowe

Leditech jest wyłącznym dystrybutorem produktów poprawiających bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Oferujemy m.in. nowoczesne i niezawodne aktywne oznakowanie poziome dróg – aktywne punktowe elementy LED, znaczniki, innowacyjne urządzenia pomiaru ruchu oraz aktywne przejścia dla pieszych LED, zaimplementowane z sukcesem w wielu miejscach w Polsce na Świecie. Ponadto w swojej ofercie posiadamy automatyczny, bezprzewodowy system detekcji pieszych i rowerzystów.
Naszym priorytetem jest poprawa bezpieczeństwa na polskich drogach. Redukcja wypadków drogowych, zmniejszenie liczby ofiar oraz podniesienie jakości i standardu jazdy niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych to cele do których zmierzamy.
Stawiamy na nowy wymiar bezpieczeństwa. Proponujemy produkty skuteczne i sprawdzone, zaprojektowane z myślą o ich wszechstronnym zastosowaniu. Gwarantujemy pewną i spokojną podróż, dbamy o zdrowie i życie polskich kierowców i ich rodzin oraz pieszych.

Certyfikaty:
Unijne przepisy dotyczące normalizacji i certyfikacji produktów, zasad wprowadzania towarów na rynek oraz wymagań w zakresie ich bezpieczeństwa są w pełni respektowane przez naszą spółkę.
Proponowane przez nas produkty posiadają znak CE oraz wytwarzane są zgodnie z normą zarządzania jakością ISO 9001:2000. To wysokiej jakości wyroby, kompatybilne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa oraz zasadami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Elementy nieaktywne są zgodne z Europejską normą EN-1463-1:2009.
Diody LED zastosowane do ostrzegania kierowców zgodnie z normą PN-EN 12352
Oferowane produkty w wielu miejscach na świecie przyczyniły się do znacznej poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

Rekomendacje pochodzą między innymi z takich krajów jak Polska, Wielka Brytania, Szwecja, Francja, Holandia, Australia czy Stanów Zjednoczonych.