Oświetlenie przejść dla pieszych

Innowacyjne rozwiązania doświetlania przejść dla pieszych przyczyniają się do bardzo skutecznej poprawy bezpieczeństwa na przejściach, w szczególności po zmroku lub podczas złej pogody i na obszarach pozamiejskich, zazwyczaj pozbawionych drogowego oświetlenia.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii systemy wykrywają jedynie pieszych zbliżających się do przejścia. Inteligentne sensory potrafią odróżnić człowieka od przelatującego liścia czy nawet przechodzącego zwierzęcia.

Po zastosowaniu systemu przy przejściu dla pieszych jego widoczność diametralnie się zmienia. Kierowca widzi ostrzeżenie setki metrów przed dojechaniem do przejścia dla pieszych.

Wykorzystanie energii słonecznej do zasilania systemu nie tylko ogranicza koszty utrzymania urządzeń do zera, ale także przyczynia się do ochrony środowiska.

Urządzenia są bardzo łatwe w montażu i konfiguracji, a dzięki diodom LED najnowszej klasy światło generowane przez lampy jest wyjątkowo intensywne.

Standardowy znak D6 ( 60*60*6cm )
Zasilanie: 12VDC
Wersja świecenia: Stały
Wykonanie: Profil Aluminiowy
Pobór: 6 watt

Wymiary oprawy LED 60*9*8cm
Zasilanie:  12V

Korzyści:

-Skuteczne doświetlenie przejść dla pieszych na wyjątkowo niebezpiecznych odcinkach dróg lub tam, gdzie nie zastosowano żadnego innego oświetlenia.

-Automatyczne wykrywanie pieszego zbliżającego się do przejścia. System sam uruchamia oświetlenie gdy pieszy zbliża się do przejścia i gasi po opuszczeniu przejścia przez pieszego oszczędzając tym samym energię.

-Bardzo wydajne akumulatory połączone z nowoczesnymi ogniwami słonecznymi, które działają bezawaryjnie przez wiele lat.

-Solarne zasilanie jest niezwykle przyjazne środowisku, a przy tym tanie w utrzymaniu. Dodatkowo system pozwala oszczędzić na kosztach podciągnięcia stałego źródła zasilania elektrycznego.

-Możliwość połączenia urządzeń z już zainstalowanym system sterowania sygnalizacją świetlną na przejściach dla pieszych.

Możliwość podłączenia z powyższymi urządzeniami 

 

Bezprzewodowa komunikacja

Możemy zaproponować bezprzewodowe lub przewodowe urządzenia PEO aktywne komunikujące się ze sobą oraz z główną lampą LED znajduującą się pod znakiem. System uruchamia się tylko przed wkroczeniem pieszego na przejście.