Dostarczamy wyłącznie nowoczesne rozwiązania oświetlenia i oznakowania dróg, które bezpośrednio przekładają się na znaczącą poprawę bezpieczeństwa.

Misją naszej firmy jest przede wszystkim dążenie do oferowania Klientom najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych związanych z oświetleniem, a także oznakowaniem dróg, ścieżek rowerowych i wielu innych miejsc. Nieustannie śledzimy rynek, nawiązujemy współpracę z najlepszymi producentami i dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać urządzenia skutecznie poprawiające bezpieczeństwo na drogach, które jednocześnie cechuje duża energooszczędność, łatwość montażu, wytrzymałość oraz ograniczone do absolutnego minimum koszty utrzymania.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele niebezpiecznych odcinków dróg funkcjonuje w naszym kraju i dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze rozwiązania technologiczne bezpośrednio przekładały się na ratowanie ludzkiego życia.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Bezpieczeństwo przede wszystkim nasze ATUTY to:

  • Bezobsługowa praca urządzeń

  • Diody LED V generacji

  • Gwarancja od 2 do 7 lat

Poznaj opinie zadowolonych klientów

Dotyczy znacznika aktywnego RS 709.
Jakość dostarczonych wyrobów była bez zastrzeżeń. Dostawy byłe realizowane terminowo i z należytą starannością. Dlatego Zakład nasz rekomenduje firmę do współpracy jako rzetelnego Wykonawcę.
Dotyczy dostawy, montażu i uruchomienia aktywnego systemu przejścia dla pieszych z systemem detekcji ruchu, lampami PEO oraz modułem WiFi w ilości 3 kpl.
Zlecona usługa została wykonana zgodnie z oczekiwaniami Gminy, solidnie i terminowo.
Marcin Zając, Zastępca Wójta, Gmina Stare Babice
Solarne elementy dzięki wykorzystywaniu energii słonecznej nie powodują zanieczyszczeń, nie emitują dwutlenku węgla, tym samym są nieszkodliwe i neutralne dla środowiska naturalnego.
Tomek